KURS - Udruženje KURS

KURS je osnovan 2010. godine u Beogradu. U našem radu se fokusiramo na teme, kao što su problemi radnika u kulturi, umetnika, studenata.

OVERVIEW

The web page udruzenjekurs.org presently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have analyzed twenty pages inside the web page udruzenjekurs.org and found twenty-six websites interfacing with udruzenjekurs.org. There is one contacts and directions for udruzenjekurs.org to help you contact them. There is two mass media platforms possessed by udruzenjekurs.org. The web page udruzenjekurs.org has been online for six hundred and fifty-four weeks, thirteen days, twenty-three hours, and forty-six minutes.
Addresses
Online Since
Dec 2011

UDRUZENJEKURS.ORG TRAFFIC

The web page udruzenjekurs.org is seeing fluctuating quantities of traffic through the year.
Traffic for udruzenjekurs.org

Traffic ranking (by month) for udruzenjekurs.org

Traffic ranking by day of the week for udruzenjekurs.org

UDRUZENJEKURS.ORG HISTORY

The web page udruzenjekurs.org was first filed on December 22, 2011. It is now six hundred and fifty-four weeks, thirteen days, twenty-three hours, and forty-six minutes young.
REGISTERED
December

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

ZIDNE NOVINE

Za Zidne novine u ovom broju piše Vanessa Vasić-Janeković. Zidne novine by Udruženje KURS. Is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4. Želja nam je da sadržaj Zidnih novina učinimo vidljivim i dostupnim široj publici.

KREATIVNO USMERENO REŠAVANJE SITUACIJE

Wednesday, July 9, 2014. U Muzeju savremene umetnosti Metelkova u Ljubljani, 1. jula otvorena je internacionalna izložba pod nazivom Politizacija prijateljstva. Na poziv kustoskinje Bojane Piškur, KURS učetvuje na izložbi sa radom Lekcije o odbrani. Ovaj rad je prvi deo istraživanja o ulozi radnika u kulturi u jačanju antifašističkog pokreta i njihovom učešću u NOB-u. Monday, May 12, 2014.

WHAT DOES UDRUZENJEKURS.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of udruzenjekurs.org Mobile Screenshot of udruzenjekurs.org Tablet Screenshot of udruzenjekurs.org

Udruzenje KURS

Milos Miletic

Djordja Lobaceva 7

Beograd, Srbija, 11000

RS

UDRUZENJEKURS.ORG SERVER

I caught that a lone root page on udruzenjekurs.org took two thousand two hundred and three milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
144.76.79.162

NAME SERVERS

dns1.dwhost.net
dns2.dwhost.net
dns3.dwhost.net

We diagnosed that udruzenjekurs.org is employing the Apache os.

KURS - Udruženje KURS

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Saopštenje povodom najavljenje regulacije oslikavanja murala i grafita." We viewed that the web page also stated " Alain Badiou je obišao mural 20." It also said " Remembering Work as Political Sovereignty. KURS traži zid za novi mural. Saopštenje organizacija NKSS povodom izmena u radnom zakonodavstvu. Borba, znanje, jednakost. Video reportaža Umetnik kao publika. Video reportaža Između svetova II. Istorijat oslikavanja murala u Beogradu." The header had kurs as the highest ranking search term.

ANALYZE SUBSEQUENT WEB PAGES

Удружење нефролога Србије званична презентација удружења

Удружење нефролога Србије званична презентација удружења. 4 Конгрес нефролога Србије 2016. 3 Конгрес нефролога Србије 2014. Нефрологија у Србији 90-их и данас 11. Скупштина Удружења нефролога Србије 11.

Udruženje OMNIBUS BiH

Saturday, November 24, 2007. Ovim ljudima pružamo pomoć, pomozite im i Vi. Mala Almedina Zametica, oboljela od mentalne retardacije, koja živi sa majkom i sestrom u sarajevskom naselju Hrasnica.

Udruženje preduzetnika

Sunday, November 20, 2011. Šta je bilo sa smanjenjem državne administracije. Pre dve godine najavljivano je da će se broj zaposlenih u državnoj administraciji smanjiti za 14. Od tada je bez posla u privatnom sektoru ostalo 255. 000 ljudi, a u državnom 650, 20 puta manje nego što je najavljeno. Najveća primanja pod okriljem države ima 130.

УПВЛПС Удружење пензионисаних војних летача и падобранаца Србије

Бришући лет са авионом Ан-26. У организацији Изасланства Словеније у Београду и Ваздухопловног савеза Србије 6. Удружење пензионисаних војних летача и падобранаца Србије .

Udruzenje radiologa Srbije - Radiological Society of Serbia

Više o tome na sajtu. 3 - 6 oktobra 2013. Sekcije za radiološku dijagnostiku SLD. Je na Zlatiboru od 11-13. Žan zajednički Kongres radiologa Srbije 2011. Poštovane kolege, obaveštavamo Vas da će se ovogodišnji. U Hotelu HAYATT REGENCY u Beogradu. Prelininarni program i podatke možete videti na našem sajtu OVDE. URS je predstavilo Srbiju na ECR 2014.